Büszkeségeink és versenyeredményeink

2016-17. tanév

Az I. félév Széchenyi Szakképzési Alapítvány ösztöndíjasai:

Farkas Klaudia 10.A, Hadobás Dávid 10.B, Kovács József Dániel 10.B, Dózsa Tibor 11.B, Gubek Dávid 12.A, Filkor Andrea 12.G, Fazekas Viktor 13.B

2015-16. tanév

Az I. félév Széchenyi Szakképzési Alapítvány ösztöndíjasai:

Juhász Ádám 12./B, Fazekas Viktor 12./B, Dányi János 11./B, Orosz Gergő 11./B, Kazai Petra 12./E, Hazadi Viktor 12./F, Tóth Réka 10./E, Orosz Zoltán 11./F, Dányi László 14./B, Paksi Gergő 14./B, Csorba Kristóf 14./B

A II. félév Széchenyi Szakképzési Alapítvány ösztöndíjasai:

Kovács József 9./B, Hadobás Dávid 9./B, Fazekas Viktor 12./B, Sipeki János Richárd 12./D, Dávid Miklós 12./D, Kazai Petra 12./E, Varga Róbert 12./F, Hazadi Viktor 12./F, Lengyel László Kristóf 12./F, Orosz Boglárka 13./A, Varga Izolda 13./A, Csorba Kristóf 14./B, Kovács László  13./B

A Széchenyi Díj díjazottai a ballagási ünnepségén:

Ördög Rebeka12./A, Fazekas Viktor 12./B, Agócs Ádám 12./A

Alapítványi dicséretben részesültek:

Kazai Petra 12./E, Kriston Márk 12./F, Zakar Ferenc Albert 12./F, Fügedi Edina 14./A, Nagy Péter 11./E

 

2014-15-ös tanév

A Széchenyi Díj díjazottai a ballagási ünnepségén:

Varga Izolda 12/C, Ónodi Gábor 12/C, Kovács József 12/I.

Alapítványi dicséretben részesültek:

Birinyi Ferenc 12/F, Birinyi Dénes 12/F, Gonda Milán 12/A, Polovitzer Péter 12/D.

Széchenyi Ösztöndíj díjazottai:

I. félév: Kazai Petra 11/E, Molnár Ildikó 11/E, Polovitzer Péter 12/D, Tolnai Sándor 12/D, Birinyi Ferenc 12/D, Ónodi Gábor 12/F,

Galambos Anita 11/G, Csorba Kristóf 13/B, Molnár Krisztián 14/A, Popeskó Richárd 14/A, Rente János 14/A.

II. félév: Kovács István 11./B, Juhász Ádám 11./B, Fazekas Viktor 11./B, Birinyi Dénes 12./F, Birinyi Ferenc 12./F, Ónodi Gábor 12./F,

Orosz Zoltán 10./H, Kazai Petra 11./E, Hazadi Viktor 11./F, Baranyi Balázs 14./A, Rente János 14./A, Mohácsi Tamás 14./A

Szent Gellért ösztöndíj:

Iskolánk két tanulója, Nagy István 10.D és Bujdosó Tímea Zsuzsanna 10.E osztályos tanulók a PRO PAEDAGOGIA CHRISTINA ALAPÍTVÁNY Szent Gellért ösztöndíját nyerték el 2014. áprilisában. A díjak átadására az iskola kápolnájában került sor. Gratulálunk a nyerteseknek.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

 

 

 

2013-14. tanév

Széchenyi díj a ballagási ünnepségen:

Kovács Roland 12.B, Tóth Zoltán 12.F, Molnár Erika 14.A

Igazgatói és nevelőtestületi dicséret:

Czirkusz Violetta 12.A, Erdős Katalin 12.A, Markó Alexandra 12.A, Pummer Alex 12.A, Répási László 12.A, Erős Dániel 12.B, Ádám Márk Martin 12.D, Balog Attila 12.D, Hajdu Balázs 12.D, Kovács László 12.D, Török Dalma 12.E, Demjén Krisztián 12.F, Gál Ádám 12.F, Kiss Mózes Józsiás 12.F, Lukács Róbert 12.L, Ónodi Katalin 12.L, Csörgő Zsanett 14.A, Nagy Barbara 14.A, Sánta Julianna 14.A, Sepsi Katalin 14.A, Soós Lajos 14.A

A Mezőkövesd és Vidéke Általános Ipartestület díját Szőke Juan José 12.E és Nagy Patrik 12.E osztályos tanulók vehették át kapta.

A Bakai Szerszámgép Szervíz Kft. díját Jakab Sándor 14.B osztályos tanulónak ítélték oda.

 

2010/11. tanév

Széchenyi-díj:

Hágel Antal – 12. B – Jó tanulmányi eredményéért, sporttevékenységéért és közösségi munkájáért

Kékedi Dávid – 12. A – a szakmai előkészítő érettségi tantárgyi verseny országos döntőjén való részvételéért, aktív közösségi munkájáért.

Korpás Márta – 12. A –aktív közösségi munkájáért, jó tanulmányi eredményéért.

Igazgatói dicséret:

Monoki Attila 12. A – kiemelkedő közösségi munkájáért, az iskolai rendezvényeken való részvételéért.

Dobó Sándor 1. – 12. B – kiemelkedő közösségi munkájáért és sporttevékenységéért.

Dobó Sándor 2. – 12. B – kiemelkedő közösségi munkájáért.

Jakab Csaba – 12. B – kiemelkedő közösségi munkájáért

Tóth Ádám – 12. B – a szakmai előkészítő érettségi tantárgyi verseny országos döntőjén való részvételéért, kiemelkedő sporttevékenységéért.

Jakab Sándor – 12. B – kiemelkedő közösségi munkájáért

Bencs Richárd – 12. B – kiemelkedő közösségi munkájáért és sporttevékenységéért.

Berczeli Marcell – 12. B – kiemelkedő sporttevékenységéért.

Nagy Barbara – 13. C – jeles tanulmányi eredményéért

Sepsi Katalin – 13. C – jeles tanulmányi eredményéért és kiemelkedő, aktív közösségi munkájáért.

Molnár Erika – 13. C – kiemelkedő, aktív közösségi munkájáért.

Koncz Gabriella – 13. D – a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért és kimagasló közösségi munkájáért.

Kis Gergely – 13. D – Jó tanulmányi eredményéért, ékimagasló közösségi munkájáért.

Molnár Gábor – 13. D – jó tanulmányi eredményéért, kimagasló közösségi munkájáért.

Soltész Nagy Norbert – 13. D – jó tanulmányi eredményéért, kimagasló közösségi munkájáért.

Kolozsvári Attila – 13. D – jó tanulmányi eredményéért, kimagasló közösségi munkájáért.

Panyi Tímea – 12. E –Kiváló tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Panyi Veronika – 12. E – kiváló tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Markó Zoltán – 12. E – kiváló tanulmányi eredményéért, a Szakma Kiváló Tanulója versenyen való részvételéért.

Mészáros János – 12. E – kiváló tanulmányi eredményéért, a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen való részvételéért.

Asztalos Kinga – 12. E – kiváló közösségi munkájáért és sportteljesítményéért.

Csanádi Anita – 12. E – kiváló közösségi munkájáért.

Molnár Dóra – 12. E – Kiváló közösségi munkájáért.

Bereznay Alexandra – 12. E – kiváló sportteljesítményéért

Kulin Zsolt – 12. E – kiváló sportteljesítményéért.

Bosnyák Róbert – 13. F – A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért

Tóth Zoltán – 13. F – a Szakma Kiváló Tanulója versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért.

Csákány Zoltán – 13. F – a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért.

Molnár Sándor – 13. F – A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért.

Ménes Péter 13. F – A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért és kimagasló közösségi munkájáért.

Szabó Norbert – 13. F – A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért és kimagasló közösségi munkájáért.

Demén Ákos – 13. F – A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért kiemelkedő teljesítményéért és kimagasló közösségi munkájáért.

Tarcsi Tibor – 12. G – kiemelkedő közösségi munkájáért.

Tóth Richárd – 12. G – kiemelkedő sporttevékenységéért.

Feketéné Mohácsi Éva – 12. L – szorgalmáért és jó tanulmányi eredményéért.

Csemer Hajnalka – 14. A – kiemelkedő közösségi munkájáért

Tamás János – 14. B – kiemelkedő tanulmányi eredményéért.

Fügedi József – 14. B – kiemelkedő tanulmányi eredményéért

Bán Gergely – 14. B – amatőr színészi tevékenységéért.

 

Ballagáson díjazottak – 2010

12. A – 13. C – Osztályfőnök: Gyenes Gabriella

Lőrincz Tamás 12. A – Széchenyi díj, szép tanulmányi előmeneteléért, kiemelkedő közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken való részvételéért.

Gomány Alexandra 13. C – igazgatói dicséret, kiemelkedő közösségi munkájáért, diákönkormányzati tevékenységéért és az iskolarádió működtetéséért.

Csirmaz Julianna 13. C – igazgatói dicséret  + Pongrácz és Társa Bt. felajánlása, jeles tanulmányi eredmény, kiváló közösségi munkájáért és az iskolai rendezvényeken való részvételéért

Tóth Katalin tanárnő a következő tanulókat javasolja dicséretre az iskolai műsorokon nyújtott színvonalas szereplésükért: Ambrus Marianna, Antal Anita, Barócsik Viktória, Berecz Hajnalka, Fodor Kitti, Fodor Laura, Galamb Éva, Horváth Tünde, Izsóf Rebeka Edina, Lakatos Dulcinea, Markó Gábor, Merucza Alex, Nagy Annamária, Stefán Alida Piroska, Virág Dóra

 

12. B – Osztályfőnök: Vavszeg Mária

Juhász László – Tantestületi dicséret, jó tanulmányi eredményéért és példamutató közösségi munkájáért.

Kucserák Tamás –  Igazgatói dicséret, jó tanulmányi eredményéért (gépészeti ismeretek)

Tóth Péter – Igazgatói dicséret, kiemelkedő közösségi munkájáért.

Papp Gergely – Igazgatói dicséret, kiemelkedő sporttevékenységéért (foci)

 

12. E – osztályfőnök: Kis Beáta

Török Barbara – Tantestületi dicséret, kiemelkedő tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért és az iskolai rendezvényeken való részvételéért.

Bakos  Ákos – Igazgatói dicséret, aktív közösségi munkájáért, szép tanulmányi eredményéért és az országos Szakma Kiváló Tanulója versenyen való részvételéért Mezőgazdasági gépszerelő, gépjavító szakmában

Sánta Dávid – Igazgatói dicséret  + Matyó Agrártermelő Zrt. felajánlása. Az országos Szakma Kiváló Tanulója versenyen való részvételéért. Mezőgazdasági gépszerelő, gépjavító szakmában.

Teleki János – Igazgatói dicséret  +  Matyó Agrártermelő Zrt felajánlása. Példamutató gyakorlati munkájáért

 

12. G – Pallay Ágnes

Józsa Tünde – Igazgatói dicséret, iskolai ünnepségeken való részvételéért, példás magaviseletéért, szorgalmáért és az osztályközösségért végzett megbízható munkájáért.

Dudás Anikó – Igazgatói dicséret, iskolai ünnepségeken való részvételéért, példás magaviseletéért, szorgalmáért és az osztályközösségért végzett szervezőmunkájáért.

 

13. E – Zsebe László

Meizner Brigitta – Széchenyi díj, jó tanulmányi eredményéért és az országos szakmai Tanulmányi Versenyen elért 6. helyezésért.

Lengyel Lilla – Igazgatói dicséret, jó tanulmányi eredményéért, kiemelkedő szakmai és közösségi munkájáért.

Galambos Zoltán – Igazgatói dicséret, jó tanulmányi eredményéért és kiemelkedő szakmai munkájáért

Marton Gábor – Igazgatói dicséret, jó tanulmányi eredményéért és kiemelkedő szakmai munkájáért.

Nagy Gábor – Igazgatói dicséret, jó tanulmányi eredményéért és kiemelkedő szakmai munkájáért.

 

13. F – osztályfőnök: Fügedi Csaba

Simon Zsolt – Széchenyi díj, jó tanulmányi eredményéért és az országos villanyszerelő szakmai versenyen elért 9. helyezésért.

Mészáros Róbert – Igazgatói dicséret, kiemelkedő tanulmányi, szakmai és közösségi munkájáért

Nagy Tamás – Igazgatói dicséret + Bakai Kft-től pénzjutalom és állásajánlat, kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájáért

Tóth Ádám – Igazgatói dicséret, kiemelkedő sporteredményéért és szakmai munkájáért.

Kovács Lóránt – Igazgatói dicséret, kiemelkedő közösségi és szakmai munkájáért.

 

Hozzászólások lezárva.