A tanév harmadik riportját a távoktatás körülményei közepette készítette el diákönkormányzatunk stábja.

Ezúttal végzős diákjaink meséltek az elmúlt tanév tapasztalatairól, a távoktatás előnyeiről, hátrányairól. Felsorolták az utolsó tanévük kihívásait, a képzésük során felvetődött nehézségeket és a pozitív élményeiket, sikereiket is megosztották a hallgatókkal.

A riportalanyok:

Tóth Tímea, aki érettségi utáni esti képzésben végzett női szabóként,

Holló Márk 12. B osztályos gépész tanuló

és Varga Katalin 11. F osztályos tanuló, aki mezőgazdasági gépészként fejezi be tanulmányait az idén.

Meséltek a diákévek közösségi élményeiről, a szakmai, tanulmányi kihívásairól és a járványhelyzet miatt elmaradt programokról. A távoktatás ellenére sok kedves emlékkel , szoros barátságokkal és sokrétű ismeretek birtokában búcsúznak iskolánktól. A végzősök között pedig vannak többen, akik nálunk folytatják tanulmányaikat, mert szeretnének még egy szakmát elsajátítani vagy érettségi bizonyítványt szerezni.

A kérdéseket Munkácsi Tímea tette fel, s a hanganyagot Adelsberger Dániel rögzítette.

A Szent István Rádió Hangoló című rovatában sugározták műsorunkat 2021. május 30-án, amely a következő linken érhető el: https://szentistvanradio.hu/hallgatas/2021-05-30