Kedves nyolcadik osztályos tanulók, kedves szülők, érdeklődők!

Iskolánkban nyílt napokat tartunk a 9. évfolyamunk iránt érdeklődők számára. A nyílt napon látogatóink tájékoztatást kapnak az iskolánkban folyó képzésekről, valamint megtekinthetik tantermeinket és tanműhelyeinket.

A nyílt napon való részvétel előzetes regisztráció alapján történik.

Kérjük, hogy a látogatási beosztáshoz hívják a +36 49 505 280/101-es mellék vagy a +36 30 579 4608-as telefonszámon titkárságunkat, ahol
valamelyik turnusba beosztásra kerülnek. Minden turnusba maximum 32 fő jelentkezését tudjuk fogadni. Amennyiben a kiválasztott turnus betelt, iskolánk – egyeztetés céljából- felveszi Önökkel a kapcsolatot telefonon.

Lehetőségük van online is jelentkezni a nyílt napra:

Egyéni jelentkezéshez, kérem kattintson ide.

Csoportos jelentkezéshez, kérem kattintson ide.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt nyílt napjainkon!